Yeni Bir Hayal Gücü Evreni

Hayallerin ve fantezinin gerçeğe dönüştüğü sihirli dünyamıza adım atın. Sınırsız olasılıklara sahip bu galakside kristal mucizelerini deneyimleyin.
Göz Alıcı Işıltılar

Rüya biliminin gelişim simyasıyla buluştuğu bir dünyaya hoş geldiniz. Wattens'teki evimizde bulunan ileri teknoloji ürünü Manufaktur'dan ilham alan bir laboratuvarda
Swarovski kristali saflığının ve hassasiyetinin yanı sıra Daniel Swarovski'nin ilk çizimlerinde yer alan mühendislik hünerini keşfeden Adwoa ve Gwen’e katılın. 
Tatlı Şekerlemeler


Sıfırdan kurulan hayalleri ortaya çıkaran eğlence, tüm duyuları tatmin eden renk patlamalarıyla dolu mecazi bir şekerleme dükkânında devam ediyor. Bu denli canlı ve leziz bir
çekicilik, cinsiyetin, ırkın ve yaş kavramının ötesine geçmeyi başarıyor. Kendini ifade etmenin geleceği burada başlıyor.
Serbest Bırakılan Hayal Gücü

Ardından Swarovski'nin Avusturya mirasına dair ince referanslarla dolu bir Satranç Odası'na geçiyoruz. Burada hepimizin içinde bulunan çocuğu değerli figürlerimizi incelerken izliyoruz; meraklı, neşeli ve güzellik mimarı.

 


“Wonderlab, bilimin ve sihrin buluştuğu, ekstralığın ve zarafetin çarpıştığı yerdir. İnsanları yeni Swarovski dünyamıza davet ettiğimiz sırada herkesin deneyimlemesi gereken bir merak duygusudur.”

Giovanna Engelbert, Kreatif DirektörImageUploadComponent
Sevdiğiniz Kadının
Daima İleriye

Cesur, güçlü ve özgüvenli; robotlar Adwoa'nın doğal gücünü, saflığını ve kendini sevmekten gelen ışıltısını daha da öne çıkaran kristallerle süslüyor.

Daha fazlasını keşfedin