Search

  İndirim  
%40'A VARAN SEÇİLİ ÜRÜNLERDE* 
Swarovski 2021 Kış İndirimi: Takı, Saat ve Dekorasyon
Ürünlerinde Promosyonlar ve Özel Teklifler.

Swarovski dünyasını keşfedin ve Kış İndirimimiz boyunca en iyi teklifi seçin. Koleksiyonlarımızı göz kamaştırıcı yeni ürünlerle genişlettik. En iyi takı fırsatları ve saat teklifleri için online mağazamızdan alışveriş yapın.
Saatler, ışıltılı küpeler ve zarif yüzükler gibi özel işçilikle tasarlanmış kristal ürünlerimiz arasından seçim yaparak koleksiyonunuza yeni takılar ekleyin veya aksesuarlar parçalarınıza kristal ürünler katın.
Swarovski’nin tüm ürünleri 125 yıllık kristal işçiliğini gözler önüne seriyor ve kıyafetinize veya evinize ihtişam dolu bir dokunuş katacak güzel tasarımlar sunuyor. Takı ve ev dekorasyonu ürünlerimizden harika hediyeyi bulun.İndirimin favorileri
İndirim teklifimizde büyüleyici tasarımları unutulmaz fiyatlarla keşfedin. Zaman kaybetmeden en sevdiğiniz tarzları satın alın.  

             Şimdi satın alın                 Swarovski Özel Tekliflerimizle Tarzınıza Yeni Bir Boyut Katın

Bu Kış İndiriminde, hem sizin hem de sevdiğiniz kişinin bir hediye olarak hoşuna gidecek kristal takıların zarafetini ve sadeliğini keşfedin.
Swarovski Özel Teklifleriyle, indirimli fiyattan bir takı seti satın almanın tam zamanı. Aklınıza koyduğunuz o göz alıcı küpelere eşlik edecek bir bileklik ve kolyeyi neden sepetinize atmayasınız ki?
Birbirine iltifat eden ürünlerimizle parlak, sofistike bir görünüm oluşturun ve yalnızca küçük bir şık dokunuşla kıyafetlerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Koleksiyonumuzun tamamını görüntüleyin ve bu Kış İndirimine özel teklifleri kaçırmayın.
 

Keşfedeceğiniz Mucizeler


 

Keşfedeceğiniz Mucizeler


*Hüküm ve koşullar

Teklif Swarovski tarafından düzenlenmektedir. Teklif, 07.07.2022 ve 03.02.2022 tarihleri arasında geçerlidir ve yalnızca katılımcı mağazalarda ve Swarovski.com.tr üzerinden yapılan satın alma işlemlerinde uygulanır. Tüm ürünler stoklarla sınırlıdır. Teklif yalnızca aşağıda belirtilen ülkelerde geçerlidir: Türkiye. Teklif, Teklifin başlangıç tarihinden önce yapılan satın alma işlemleri için geçerli değildir. Karışıklığa mahal vermemek adına hediye kartları, onarım hizmetleri ve teslimat maliyetleri satın alma işlemi olarak sayılmaz. Bu Teklif başka herhangi bir teklifle birleştirilemez. Bu Teklif yalnızca ilgili indirimle işaretlenmiş olan seçili ürünlerde geçerlidir. İlgili indirim işaretini taşımayan tüm ürünler bu Teklif kapsamı dışında kalmaktadır. Önceden bildirimde bulunmaksızın bu Teklifi geri çekme, değiştirme veya reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz. Swarovski çalışanları, Swarovski ortakları, mağaza çalışanları ve aile üyeleri bu Teklifin kapsamı dışındadır. Tüm alışverişlerde Teslimat ve İade Politikası geçerlidir. Bu Hükümler, geçerliliği hâlen devam etmekte olan Swarovski’nin standart hüküm ve koşullarına ek mahiyetindedir. Bu Hükümler ve Swarovski’nin standart hüküm ve koşulları arasında bir çatışma yaşanması durumunda, bu Hükümler çatışmayı çözüme kavuşturmak için gerekli görülen ölçüde önceliklendirilecektir.