SearchNeşeli ve Mutlu

Işıltılı mevsim yolda


 

Swarovski’den Yılbaşı Ağaçları
Swarovski, New York’tan Londra’ya ve Milano’ya kadar herkes için neşeli mucizeler yaratan, tatil sezonu parçaları tasarlıyor.ImageUploadComponentMilano

Şekerlemelerle dolu bir kutlama

Baston şekerler, ıvır zıvırlar, zencefilli kurabiyeler ve diğer nefis ikramlarla süslenmiş Swarovski Yılbaşı Ağacı, tatlı mı tatlı rüyalara layık bir görüntü oluşturuyor. Galleria Vittorio Emanuele II ziyaretçileri, sıcaklık ve sihrin göz alıcı görüntüsünde binlerce ışığın yanına özenle yerleştirilmiş süslerle karşılanıyor.

Şimdi satın alın


Zürih

Mevsimin sihri geri dönüyor

Zürih’in merkezinde yer alan Swarovski Yılbaşı Ağacı, on yıldır süregelmektedir ve tatil dileklerinin gerçekleştiğine dair parlak bir hatırlatıcı olarak görev alır. 10 metre yüksekliğindeki ağaç, sayısız parıltılı ışığın arasına yerleştirilmiş 6.500’den fazla zencefilli kurabiye temalı süslemeye ev sahipliği yapıyor.

Şimdi satın alın
ImageUploadComponent


 

Favorilerimiz


ImageUploadComponentLondra

Annabel, Mayfair’de ışık saçıyor

Zencefilli bir evin neşeli bir yeniden tasavvuru olan Annabel’in façetası, tatile özel şekerlemeleri andıran Swarovski Kristalleri ile bambaşka bir yere dönüştürüldü; geleneği, merakı ve mevsimin ritüellerini kutlayan göz kamaştırıcı bir gösteri.

Şimdi satın alın


New York

Rockefeller Center tamamen aydınlatıldı

İlk olarak 2018’de yaratılan Daniel Libeskind’in Swarovski Yıldızı, New York’un tatil deneyiminin gerçek bir simgesi, kaçırılmaması gereken bir manzara sunuyor. Boyu 10 metrenin hemen altında olan ağacın yıldızı, doğal güzelliğe, yıldızların parlaklığına ve hayal kurmaya dair ışıltılı bir övgüdür.

Şimdi satın alın
ImageUploadComponent


 

FavorilerimizKristallwelten

Kutlamanın parıltılı yüzü

Hollandalı tasarımcı Tord Boontje tarafından yaratılan bu yıla özel Silent Light Chamber of Wonder, kristale yansıtılan gerçek bir fantezi olan, buzlu kristal ağacı içeriyor ve tasarım, gerçek kar yağma efektleriyle tamamlanan bir dağ manzarası içinde 150.000 adet Swarovski Kristali ile öne çıkıyor.

Şimdi satın alın


 

Muhteşem hediyeler


Bayılacağınız Aksesuarlar

Hem cesur tatil görünümleri hem de hediyeleşmek için kusursuz bir mücevher yelpazesini keşfedin.

Şimdi satın alın


Baş Döndürücü Dekor Ürünleri

Süsler, heykelcikler ve en sevdiğiniz karakterler kristalle hayat buluyor.


Şimdi satın alın