Search

İŞ ARAMA

ŞİMDİ BAŞVURUN

1895’TEN BERİ TUTKUYA İLHAM VERİYORUZ

Swarovski 125 yılı aşkın bir süre önce kurulan, aynı aile tarafından yönetilen ve bağımsız bir işletmedir. Zengin tarihi ve teknolojik önderlik kültürüyle Swarovski, tasarım, yaratıcılık ve teknolojik yenilik alanlarındaki öncü rolünü devam ettirmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir.
Swarovski; en üstün kaliteli kristal, hakiki değerli taş ve yapay taşların yanı sıra takı ve aksesuar gibi mamul ürünler tasarlamakta, üretmekte ve satmaktadır. Şirketimizin uzun vadede başarılı olabilmesi için tüketicilerimizin, çalışanlarımızın, çevremizin ve toplumumuzun mutluluğunun sağlanması gerektiğinin farkındayız.
Yaratıcılığa olan bağlılığından vazgeçmeyen Swarovski, kristalin ve yaratıcı beyinlerin başarabilecekleri şeylerin sınırlarını zorlamak adına moda, takı, tasarım, sahne ve film sektörleriyle iş birliği yapmaktadır. Bize katılın ve yaratıcılığınızı bizimle paylaşın.
Değerli bir deneyim kazanmak veya başarılı bir profesyonel olarak kendinize meydan okumak istiyor olmanız fark etmeksizin, Swarovski esnek, heyecan verici ve işinizin karşılığını aldığınız kariyer fırsatları sunmaktadır. Bize katılmak mı istiyorsunuz? En güncel iş fırsatlarımızı inceleyin ve şimdi başvurun. Eşit fırsatları savunan bir işvereniz ve şirketimizde çeşitliliğe ve kapsayıcı olmaya değer veriyoruz.
Satış & Perakende

SATIŞ & PERAKENDE

İnsanlarla harika iletişim kurma becerinizi, ürünlerimize olan heyecanınızla birleştiren bir satış pozisyonu arıyorsanız, her gün olağanüstü bir tüketici deneyimi sunacak tutkulu bireyler aradığımızı belirtmekten mutluluk duyuyoruz!
SATIŞ İŞLERİNİ ARATIN
Ofis

OFİS

Dünyanın dört bir yanındaki ofislerimizde doğru insanlarla çalışarak tüketicilerimizin, çalışma arkadaşlarımızın ve ortaklarımızın hayallerini gerçeğe dönüştürüyor ve şirketimizi ileriye taşıyoruz. Diğerleriyle iş birliği yaparak istediğiniz sonuçları elde ettiğiniz bir kariyer geçmişiniz varsa sizi aradığımızı bilmenizi istiyoruz!
İŞLETME İŞLERİNİ ARATIN
Üretim

ÜRETİM

Araştırma & mühendislikten üretime, üstün kaliteli ürünler üretme hususundaki becerilerinizi ve teknik bilginizi kullanmak istiyorsanız, tüketicilerimizi mutlu edecek ürünlerde çıtayı yükseltecek ve işine tutkuyla bağlı bireyler arıyoruz!
ÜRETİM İŞLERİNİ ARATIN

SWAROVSKI’DEKİ KARİYERİNİZ

Swarovski’nin kariyer fırsatları, tıpkı temel ürünümüz olan sayısız façetaya sahip kesme kristalimiz kadar çeşitlidir. Dünya genelinde 40 ofis lokasyonumuz ve yedi üretim tesisimizin yanı sıra 170 ülkede 3000’i aşkın mağazamızla, küresel ağımızda uluslararası kariyer fırsatları, farklı kültürler ve ihtiyaçlarınıza en iyi yanıt veren lokasyonu bulacaksınız.
Kariyerinize yeni başlamanız veya mevcut kariyerinizi kutluyor olmanız fark etmeksizin sizi Swarovski’nin zengin tarihine iz bırakmaya davet ediyoruz. Liderlik Gelişimi, Koçluk, Tersine Mentorluk ve daha birçok farklı harmanlanmış öğrenme ve gelişme programımızla kariyerinizi dilediğiniz doğrultuda geliştirin. Swarovski’de öğrenme fırsatları her yerde karşınıza çıkacakları gibi, kendi kariyer yolculuğunuzu yönetmenizde de size yardımcı olacaklardır.

KARİYER FELSEFEMİZ

Bizim dünyamızda "kariyer" kelimesi, sürekli devam eden bir öğrenme ve gelişme süreci anlamına gelmektedir. Geleneksel kariyer basamaklarına inanmıyoruz çünkü her bireyin benzersiz olduğunu düşünüyoruz. Kariyer felsefemiz 4 ilkenin etrafında çerçevelenmiştir:                                   
1.    Gelişme fırsatları her yerdedir
2.    Kariyeriniz sizin gibi benzersizdir
3.    Kariyer, hiyerarşik bir düzenden çok daha fazlasıdır
4.    Kariyerinizin ve onun gelişiminin kontrolü sizin elinizdedir
Swarovski