Alternate Text
Alternate Text Güvenli Ödeme
Search

İade Politikası

İade Politikamız

Swarovski’nin önceliği müşteri memnuniyetidir.

Teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir ve ürünü iade edebilirsiniz. 14 günlük cayma hakkı sadece "Online mağazamızdan" alınan ürünler için geçerlidir.

İptal hakkınızı kullanmanız durumunda, Swarovski kullanılmamış, giyilmemiş ve zarar görmemiş ürünlerin orijinal Swarovski kutusu ve kutunun üzerinde yer alan karton kılıf ile birlikte iade formunu teslim aldıktan sonra para iadesini gerçekleştirmektedir.
Hasarlı ürün kutusu ya da hasarlı karton kılıfların iadesi kabul edilmeyecektir.
Ürün iadesi satın alımın yapıldığı ülkeden yapılmalıdır.

1. Adım: İade edilecek ürünü/ürünleri orijnal ambalaj(lar)ı ile birlikte size gönderilen pakete koyunuz.

2. Adım: "Hesabım" sayfasına gidiniz. Sipariş geçmişi altında yer alan "siparişleri görüntüle" butonuna tıklayınız. 

3. Adım: İade etmek istediğiniz sipariş numarasını bulunuz. İlgili siparişin "incele" butonunu tıklayınız. Sonrasında açılan sayfada "iade talebi" butonunu tıklayınız.

4.Adım: Yeni açılan sayfada iade etmek istediğiniz ürünün kutucuğunu, iade etmek istediğiniz adedi ve iade nedenini seçiniz. Sonrasında "iade talebi oluştur" butonunu tıklayınız.

5. Adım: Ekranda çıkacak olan "iade gönderi numaranız" ile birlikte ürünü sağlam kutusuna ve kutunun üzerinde yer alan karton kılıf ile birlikte en yakın Yurtiçi kargo şubesine karşı ödemeli olarak teslim ediniz. Lütfen takip numarınızın kopyasını elinde bulundurunuz. 

6. Adım: İadeniz, tarafımızca teslim alındıktan ve onaylandıktan sonra sistemimize işlenecektir. Geri ödemelerin hesabınıza ulaşması 14 iş gününe kadar sürebilir.

Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir

Set içindeki ürünlerin ayrı ayrı iadesi yapılmamaktadır. Setin içerisindeki herhangi bir ürünün iadesi için, setin içindeki tüm ürünlerin birlikte iade edilmesi gerekmektedir. Set içerisindeki tek bir ürünün gönderilmesi durumunda Swarovski iadeyi Kabul etmeyecek ve sadece tüm ürünlerin gönderilmesi durumunda iadeyi Kabul edecektir.

Birden fazla ürün alımında promosyon yapıldığı durumlarda (örn. 3 ürün alımında %10 indirim) ürünlerin iadesini ayrı ayrı yapabilirsiniz.

Promosyonlu satın alınan ürünlerin iadesinin birlikte yapılmadığı durumda Swarovski iade edilmeyen ürünlerin fiyatını perakende satış fiyatı olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Buna göre Swarovski sipariş tutarınızdan iadesi yapılmayan ürünlerin promosyonsuz ( perakende satış ) fiyatını düşerek kalan tutarın iadesini yapacaktır.

Online siparişlerin iadesi sadece Online depomuzun bulunduğu, aşağıdaki adrese yapılmalıdır. Swarovski mağazalarına yapılacak olan iadeler kabul edilmeyecektir.

Adres: Swarovski.com.tr Orhanlı Mah. Atayolu Cad., Öztaş Sok. Logipark No:8/1 Arvato Supply Chain Solutions Platform M, 34956 Tuzla/İstanbul