Çalışırken Işıldayın

Dünyayı uzaktan mı yönetiyorsunuz? Tam bir patron gibi çalışın.
Şimdi satın alınYeni müşterileri etkilemekten mesai sonrası dinlenme saatlerine kadar, bu dört büyüleyici koleksiyon, stilinizin tıpkı sizin gibi daima zirvede olmasına yardımcı olacak.


Dulcis: Teslimler içinBirden fazla işi aynı anda mı hallediyorsunuz? Baskı altındayken Dulcis’e uzanarak, bu şekerleme renklerindeki yastıklı tasarımların her anınızı güzelleştirmesine tanık olun.


Curiosa: İş Çağrıları içinİlk günden itibaren içgüdülerini dinleyen kadınlar için; Curiosa ile tanışın. Unutulmayacak bir izlenim bırakması adına tasarlanan bu “matematiksel sihirli” parçalarla, çarpıcı stilinizi ortaya koyun.

Lucent: Uzun Geceler için
Teknoloji ve ticaret meraklısı olarak, gece geç saatlerde hafif işlerinizi halletmeyi seviyorsunuz. Lucent ise burada devreye giriyor; cesur, eğlenceli ve göz alıcı tasarımlar, görünümünüze ekstra bir tarz kazandırmaya hazır.


Hyperbola: Dinlenme Draması
Rahatlığın kraliçesi için iş sonrası gevşeme planı, bir tutam ihtişamın yanı sıra Hyperbola gerektirir. Mesai sonrası içeceklerden koltuğunuzda geçirdiğiniz kendinizi şımartma seanslarına kadar, bu çarpıcı parçalar tam olarak ihtiyacınız olan dramayı size getiriyor.